Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Czernikowice

Czernikowice, dolnośląskie

  • 139 000 zł
  • 2 497 m²
  • 55,67 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Naskrę...

Skontaktuj się

Działka rolna Czernikowice

Czernikowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

139 000 zł

2 497 m²

55,67 zł/m²

Działka rolna Czernikowice

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

139 000 zł 2 497 m² 55,67 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 139 000 zł (55,67 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rolna, 2 497 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 50m; szerokość: 40m; teren płaski, teren pochyły
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Krzysztof Naskręt
 

OKAZJA: Przestronna działka 2497 m² w Czernikowicach
- tuż przy lesie!/Dolnośląskie

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom z dużym ogrodem i bezpośrednim kontaktem z naturą? Ta oferta jest dla Ciebie!
Do sprzedania działka we wsi Czernikowice (spokojna okolica, szybki dojazd do (...)

Agent

Krzysztof Naskręt

513 383...

513 383 154

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

513 383...

513 383 154

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości